Voermanstraat 14, Arnhem

€ 675.000 ,- k.k.

Meer afbeeldingen

Samenvatting

Gelegen op een prachtige locatie in de gewilde wijk De Hoogkamp mogen wij u dit geheel gerenoveerde woonhuis met een garage, een stenen berging en een diepe tuin aanbieden.

Deze karakteristieke woning ademt de sfeer van de jaren ’30 met mooie authentieke details, zoals glas-in-looddeuren, paneeldeuren, originele wand- en vloertegels en een fraaie erker. De woning is zeer goed onderhouden, de afgelopen jaren gemoderniseerd en voorzien van modern comfort, waardoor u kunt genieten van het beste van beide werelden.

Met een woonoppervlakte van 152m² biedt deze woning volop ruimte voor het hele gezin. De lichte woonkamer is een heerlijke plek om te ontspannen en te genieten van het uitzicht op de zonnige tuin. De compleet uitgevoerde keuken is half open en staat nu in een prettige verbinding met de eetkamer. De afwerking op de begane grond met een visgraatvloer en op de verdiepingen met eiken houten vloeren geven, in combinatie met de gestuukte wanden en hoge plinten, een fijne woonsfeer.

De woning beschikt over vier ruime slaapkamers en twee badkamers, waardoor er genoeg ruimte is voor iedereen. De tweede verdieping biedt mogelijkheden voor een tweetal slaapkamers, hobbyruimte en/of kantoor aan huis. De luxe badkamer op de eerste verdieping is uitgerust met een inloopdouche, wastafelmeubel en tweede toilet. De extra badkamer op de tweede verdieping beschikt over een wastafel en een douche.

De woning is nagenoeg geheel voorzien van dubbel glas en is daarnaast voorzien van dakisolatie, waardoor het heerlijk comfortabel en energiezuinig is. Op het dak van de garage liggen maar liefst 8 zonnepanelen, waardoor u bijdraagt aan een duurzame toekomst en bespaart op uw energierekening. Het energielabel D betreft een ouder label, nadien zijn de zonnepanelen geplaatst en zijn de ramen in de erker geheel vervangen.

Kortom, deze jaren ’30 woning op De Hoogkamp is een unieke combinatie van karakteristieke details, modern comfort en duurzaamheid. De woning biedt volop ruimte, luxe en mogelijkheden om het volledig naar eigen smaak in te richten. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging en ontdek zelf alle mogelijkheden die deze woning te bieden heeft.

INDELING:
Begane grond:
Vestibule en gang met de originele vloer- en wandtegels en een glas-in-lood klapdeur, keurig toilet, toegang tot de royale kelder, sfeervolle woonkamer en-suite met veel lichtinval, een erker, praktische vaste kasten, prachtige schouwen en openslaande deuren naar de achtertuin, modern uitgevoerde open keuken met veel bergruimte en de hedendaagse inbouwapparatuur van het merk Siemens. Via de keuken komt u eveneens in de achtertuin.

Eerste verdieping:
Overloop, drie goed bemeten slaapkamers waarvan twee met toegang tot de balkons. De achterslaapkamer heeft over de volle breedte een balkon met openslaande deuren, de slaapkamer aan de voorzijde heeft een klein charmant balkon, ook voorzien van openslaande deuren. De prachtige badkamer is voorzien van een inloopdouche, een dubbele wastafelmeubel met twee treklades en een tweede toilet.

Tweede verdieping:
Royale zolderruimte voorzien van brede dakkapel aan de achterzijde en twee Velux-ramen aan de voorzijde. De ruimte is thans in gebruik als loungeruimte, echter is deze perfect te gebruiken als logeerkamer. De grootte ervan maakt dat u hier met gemak twee slaapkamers kunt realiseren. Er is daarnaast een aparte ruimte met de opstelling van de wasapparatuur, een Velux-raam voor licht en ventilatie en een tweede badkamer met een douche en een wastafel.

Kelder:
De opvallend ruime provisiekelder met een volledige stahoogte is ideaal voor het plaatsen van proviand en het klimaat is tevens goed geschikt om uw wijnen te stallen. Er is een aparte ruimte met eveneens bergmogelijkheden en de opstelling van de cv-ketel.

Tuin:
Via een trappetje bereikt u de voortuin. Het niveauverschil maakt dat u in de woning veel privacy zult ervaren. De voortuin is leuk aangelegd en beschikt over borders, beplantingen, enkele struiken en een boompje. Ook is er straatwerk met een zonneterras aangebracht. De achtertuin is eveneens keurig aangelegd en opvallend ruim. De aanleg is hier eveneens met straatwerk, beplantingen en een zonneterras. Aan de achterzijde, tegen de berging aan, is een extra zitje gerealiseerd. Aan de berging is een halfronde overkapping gemaakt, waardoor u hier heerlijk droog en beschut kunt zitten.

Garage en berging:
Zowel via de tuin als via een achterom zijn de garage en de berging te bereiken. De garage is geschikt voor het plaatsen van uw auto en daarnaast ook goed te gebruiken voor uw oldtimer, motor, scooter en/of uw fietsen. Aansluitend is een grote berging aanwezig. Deze beschikt over een aanrechtblad met stromend water. Vanzelfsprekend beschikken beide ruimtes over licht en elektra.

Locatie:
“De Hoogkamp” is een geliefde, rustige en ruim opgezette woonwijk in Arnhem-Noord. De wijk kenmerkt zich door de karakteristieke woonhuizen, voornamelijk gebouwd in de jaren ’30. Deze rustig gelegen wijk wordt omringd door prachtige bossen en parken (Warnsborn, Mariëndaal, Zypendaal en Sonsbeek). De woning ligt gunstig ten aanzien van winkels, scholen en openbaar vervoer. Het centraal station en de gezellige binnenstad van Arnhem zijn op korte fietsafstand van de woning gelegen. Diverse uitvalswegen zijn binnen handbereik.

Kenmerken

Kamers 7
Oppervlakte 152m2
Perceel 251m2
Bouwjaar 1936

Voorzieningen

Buitenzonwering Ja

Maten en ligging

Ligging Aan rustige weg
In woonwijk
In bosrijke omgeving
Inhoud 602 m3
Woonoppervlakte 152 m2
Overige inpandige ruimte 18 m2
Externe ruimte 12 m2

Meer kenmerken

Reageer direct.

Vul onderstaande gegevens in en wij nemen z.s.m. contact met u op.

Michael van Asselt

Verkoopmakelaar / RMT makelaar / Register makelaar taxateur