Nieuwstad 62, Arnhem

€ 500.000 ,- k.k.

Meer afbeeldingen

Samenvatting

Bent u op zoek naar een unieke woning met karakter, wilt u graag wonen in het centrum van Arnhem en is de combinatie wonen/werken een wens? Lees dan gerust verder. Wellicht hebben wij uw nieuwe (t)huis in de verkoop gekregen.

Dit monumentale woonhuis is op een unieke locatie in het centrum van Arnhem gelegen. Zodra u de Nieuwstad inloopt, valt het pand door zijn prachtige voorgevel direct op.

Het pand is gebouwd in 1847 en in 2003 onder toezicht van Monumentenzorg gerenoveerd. Tijdens de renovatie is de voorgevel gereinigd en voorzien van een knipvoeg, is het houtwerk geheel onder handen genomen en zijn de zg. speklagen mooi aangezet.

Bij binnenkomst in de woning valt direct de fijne en warme sfeer op. De woning is vanaf 2019 op diverse punten onderhanden genomen. Er is onder meer een compleet nieuwe riolering aangelegd en een nieuwe badkamer en toilet op de begane grond gerealiseerd. De woning is voor een grote doelgroep geschikt want er zijn twee woonkamers, twee badkamers en voldoende slaapmogelijkheden aanwezig. U kunt denken aan een mix van wonen en werken en zelfs grotere gezinnen met oudere kinderen zullen zich hier ook thuis voelen. Kortom veel mogelijkheden.

De bestemming die op het pand rust is “Centrumdoeleinden II”. Bestemmingsplantechnisch is het pand dan ook zeer multifunctioneel in zijn gebruik en het zal mede daardoor een grote doelgroep aanspreken. Diverse gebruiksdoeleinden zijn hier mogelijk. U kunt bijvoorbeeld denken aan volledige bewoning. Ook is op de begane grond o.a. een winkel, atelier, dienstverlening of een lichte vorm van horeca mogelijk of een combinatie van deze functies. Voor uitgebreide informatie aangaande het bestemmingsplan verwijzen wij u naar de gemeente Arnhem.

Het onderhoud van de woning is goed te noemen en aan isolatie valt te vermelden dat de ramen beschikken over dubbele beglazing en dat er dakisolatie aanwezig is. Het geheel wordt verwarmd middels een moderne cv-installatie met een HR combiketel uit 2023. Op de begane grond is gedeeltelijk elektrische vloerverwarming aanwezig.

INDELING:
BENEDENHUIS
Kelder:
Ruime kelder met de beschikking over voldoende provisie- en/of bergruimte.

Begane grond:
Entree, ruime hal met een intercom systeem met camera, fraaie natuurstenen vloer, glas-in-looddeuren naar het open gedeelte op de begane grond welke thans in gebruik is als zitkamer/bibliotheek, aansluitend de slaapkamer met daarnaast een wastafelmeubel, aangrenzend de royale en moderne badkamer welke beschikt over een tweepersoonsbad en ruime inloopdouche met regen- en handdouche. Vanuit de hal bereikt u middels een mooie houten deur met glas-in-lood de gang met toegang tot het separate toilet met fonteintje en de trap naar het bovenhuis.

BOVENHUIS:
1e verdieping:
Bovenhal, ruim opgezette en opvallend lichte L-vormige woonkamer met grote raampartijen, moderne woonkeuken met een L-vormig opgesteld keukenblok voorzien van diverse inbouwapparatuur. Via de keuken bereikt u het dakterras welke is belegd met hardhouten vlonders en voorzien is van nieuwe bitumineuze dakbedekking (2021). Het dakterras is op het zonnige zuidoosten gelegen en er is een elektrisch zonnescherm aanwezig.

2e verdieping:
Royale slaapkamer met veel dakramen voor lichtinval. De bergruimte beschikt over een dakraam, de opstelling van de cv-ketel en praktische bergmogelijkheden. De badkamer is ruim van opzet, keurig betegeld en voorzien van een douchecabine, wastafel, het toilet en de opstelling van de wasapparatuur.

Parkeren:
De vergunning om in de stad te parkeren kost slechts € 145,– per jaar. Een tweede vergunning voor de eventuele tweede auto om in de overdekte en naastgelegen Musisgarage te parkeren kan worden verkregen via de Gemeente. Er is ook een praktische oplossing voor uw bezoekers. Voor € 22,– krijgt u een vergunning om 300 uur per jaar uw bezoek gratis te laten parkeren.

Locatie:
De Nieuwstad is een gezellige en rustige winkelstraat in het befaamde Musiskwartier. Het heeft een grote variëteit aan winkels en cafeetjes. Het gezellige uitgaansplein “De Korenmarkt” is op 5 tot 10 minuten loopafstand van de woning gelegen, evenals het centraal station. Zin om even door het park te lopen? Aan de overkant van de straat bevindt zich het Musispark. Bovendien beschikt Arnhem over meerdere, schitterende stadsparken, waaronder het beroemde Sonsbeekpark.

Bijzonderheden:
* monumentaal pand met veel karakter
* ideale combinatie wonen en werken
* compleet nieuwe riolering 2021
* binnenschilderwerk 2021
* badkamer en toilet beneden 2021
* veel privacy op het dakterras
* gelegen in het bruisende centrum van Arnhem nabij alle voorzieningen.

Kenmerken

Kamers 3
Oppervlakte 137m2
Perceel 59m2
Bouwjaar 1847

Voorzieningen

Buitenzonwering Ja
Tv kabel Ja
Sauna Ja

Maten en ligging

Ligging In centrum
Inhoud 525 m3
Woonoppervlakte 137 m2
Overige inpandige ruimte 11 m2
Externe ruimte 11 m2

Meer kenmerken

Reageer direct.

Vul onderstaande gegevens in en wij nemen z.s.m. contact met u op.

Michael van Asselt

Verkoopmakelaar / RMT makelaar / Register makelaar taxateur