VEEL LICHTINVAL, PRIVACY en een GEWILDE LOCATIE, dat zijn de kernwoorden van dit prettige
3-kamerappartement (ca. 65m²) met een zonnig balkon en een berging in de onderbouw. De grote ramen in combinatie met de ligging op het zuiden, maken de woonkamer tot een prachtige lichte ruimte. Daarnaast is de keuken open hierdoor ontstaat er een prettig ruimte gevoel. De woonkamer en de keuken zijn voorzien van laminaatvloeren.Op het prettige balkon aan de achterzijde (zuid) kunt u de hele dag in alle rust van de zon genieten. De goede staat van onderhoud van het in 1953 gebouwde appartementencomplex is te danken aan een actieve Vereniging van Eigenaren. De servicekosten bedragen momenteel ca. 60,- per maand. Verwarming en warmwater middels CV combiketel 2004.
Indeling:
Begane grond:
Afgesloten entree met intercominstallatie, toegang tot bergingen, trap naar…
3e verdieping:
Entree, royale hal, toilet, sfeervolle woonkamer (ca. 20 m²) met optimale lichtinval en vaste kast, praktische open keuken (ca. 7 m²) met gezellige bar. 2 slaapkamers (resp. ca. 16 en 9 m²) waarvan één met vaste kast. Praktische badkamer met (ca. 1,80x1,20) met douche en wastafel.
Locatie:
Gelegen aan de rand van Angerenstein zuid te Arnhem Noord. Deze wijk is gelegen nabij het prachtige park ‘Angerenstein’. De gezellige Steenstraat alsmede het stadscenturm van Arnhem is op korte afstand gelegen. Nabij openbaar vervoer, winkels, scholen en diverse sportvoorzieningen. Diverse uitvalsweging in de nabije omgeving.
Ideale kans voor de starter!
Unieke punten:
• fraaie ligging.
• lichte woonkamer
• actieve V.V.E.
• zonnig balkon
• jonge cv-ketel (2004)